Pivovar

Zajímá Vás, jak se správně vaří pivo? Jaké jsou postupy, jak dlouho musí pivo ležet a jaké jsou recepty? Pak určitě ochutnejte pivo z našeho minipivovaru!
 

DO PIVNICE POUZE SE VSTUPENKOU

Jelikož je pivnice součástí expozice, přístup do ní je tedy podmíněn zaplacením vstupného. Prosíme návštěvníky o pochopení.
 

MITTROWSKY PODLE PŮVODNÍCH MAJITELŮ

   Náš malý pivovar čeká na své návštěvníky v areálu Panského dvora. O název piva byla vyhlášena soutěž, kterou vyhrál právě název Mittrowsky. První "panenské" várky piva Mittrowsky byly uvařeny k příležitosti konání Slavností moravského uzeného a Slavností jara, kdy se oficiálně centrum Eden otevíralo. Návštěvníci tak mohli ochutnat tyto druhy našeho piva: 11° polotmavé, 12° světlý ležák, 13° světlý speciál, 14° tmavý speciál nebo 18° tmavé. Pravidelně budou pro návštěvníky přichystané různé speciální várky piva Mittrowsky.

Během akcí připravujeme různé druhy speciálů jako je uzené pivo, bramborové, čokoládové, ovesné, barokní, perníkové ad.

 
Pro zapálené pivaře se připravují kurzy vaření piva, máte se tedy na co těšit!
 

 

18° porter značky mittrowsky vyhrál 1. místo!

   Naše pivo značky Mittrowsky vyhrálo v kategorii Porter první místo na Velkém pivním festivalu v Padochově! A konkurence byla veliká.
Ze 72 minipivovarů bylo do soutěže vybráno 251 vzorků, které byly rozděleny do 13 kategorií.
K úspěchu gratulujeme našemu sládkovi, Vladimíru Vechetovi.

Ochutnejte i Vy tento speciál v centru Eden v Bystřici nad Pernštejnem!

 


KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA PIVOVARU I S OCHUTNÁVKOU!

   Do prostor samotného pivovaru nahlédnete skrze skleněnou stěnu. Pokud byste měli zájem o komentovanou prohlídku se sládkem a ochutnávkou, je třeba se objednat na program@centrumeden.cz nebo tel. 730 898 697. Cena prohlídky pivovaru činí 70 Kč/osoba. Minimální počet účastníků prohlídky je 10 osob.

 

Fotogalerie

pivovar.jpg
pivovar1.jpg
pivovar3.JPG
pivovar5.jpg
pivovar4.jpg
u101.jpg
u105.jpg

Partneři projektu

logo-1.png logo-2.png logo-3-(1).png Koruna-vysociny-logo-web.png