Pivovar

Zajímá Vás, jak se správně vaří pivo? Jaké jsou postupy, jak dlouho musí pivo ležet a jaké jsou recepty? Pak určitě ochutnejte pivo z našeho minipivovaru!
 

DO PIVNICE POUZE SE VSTUPENKOU

Jelikož je pivnice součástí expozice, přístup do ní je tedy podmíněn zaplacením vstupného. Prosíme návštěvníky o pochopení.
 

MITTROWSKY PODLE PŮVODNÍCH MAJITELŮ

   Náš malý pivovar čeká na své návštěvníky v areálu Panského dvora. O název piva byla vyhlášena soutěž, kterou vyhrál právě název Mittrowsky. První "panenské" várky piva Mittrowsky byly uvařeny k příležitosti konání Slavností moravského uzeného a Slavností jara, kdy se oficiálně centrum Eden otevíralo. Návštěvníci tak mohli ochutnat tyto druhy našeho piva: 11° polotmavé, 12° světlý ležák, 13° světlý speciál, 14° tmavý speciál nebo 18° tmavé. 

Během akcí připravujeme různé druhy speciálů jako je uzené pivo, bramborové, čokoládové, ovesné, barokní, perníkové ad. Většinou máme před akcí připravenou várku 300 l speciálního piva. 

Pro zapálené pivaře se každý rok připravují kurzy vaření piva s naším sládkem.

      
 

 

18° porter značky mittrowsky vyhrál 1. místo!

   Naše pivo značky Mittrowsky vyhrálo v kategorii Porter první místo na Velkém pivním festivalu v Padochově! A konkurence byla veliká.
Ze 72 minipivovarů bylo do soutěže vybráno 251 vzorků, které byly rozděleny do 13 kategorií.
K úspěchu gratulujeme našemu sládkovi, Vladimíru Vechetovi.

Ochutnejte i Vy tento speciál v centru Eden v Bystřici nad Pernštejnem!

 


KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA PIVOVARU I S OCHUTNÁVKOU!

   Do prostor samotného pivovaru nahlédnete skrze skleněnou stěnu. Pokud byste měli zájem o komentovanou prohlídku se sládkem a ochutnávkou, je třeba se objednat na program@centrumeden.cz nebo tel. 730 898 697. Cena prohlídky pivovaru činí 70 Kč/osoba. Minimální počet účastníků prohlídky je 10 osob.

 

Fotogalerie

pivovar.jpg
pivovar1.jpg
pivovar3.JPG
pivovar5.jpg
pivovar4.jpg
u101.jpg
u105.jpg

Partneři projektu

logo-1.png logo-2.png   Koruna-vysociny-logo-web.png