Často kladené dotazy

ČASTÉ DOTAZY


1. Kudy se dostanu do centra Eden?

 • Můžete přijet autem a zaparkovat na parkovišti u centra Eden. Pokud jezdíte na výlety raději autobusem, pak můžete vystoupit v Bystřici nad Pernštejnem na hlavním nádraží a pak po červené turistické trase dojdete přes pohádkovou alej až do centra Eden. A kdo jezdí radši vlakem, ocení vlakové nádraží vzdálené tři minuty chůze od centra Eden. Navíc, přijedete-li vlakem, získáte na pokladně centra Eden 15% slevu na vstupné.
   

2. Kde mohu zaparkovat?

 • U centra Eden se nachází parkoviště. Najdete tu parkovací místa pro zdravotně postižené i místo pro zaparkování autobusu. Během akcí lze zaparkovat i na přilehlé louce.

 

3. Je možné k vám dojet na kole?

 • Ano, stojany na kola naleznete před i v centru Eden. Přijedete-li na energokole, pak si jej můžete v centru i dobít.
   

4. Můžu do expozic i s pejskem?

 • Ano, vstup s pejskem na vodítku je možný.

 

5. Kde se můžu dobře najíst?

 • Před centrem Eden je otevřeno občerstvení Café Ohrada. Pochutnáte si tu jak na hotovkách, tak na letních salátech či zmrzlině. Informace o otevírací době naleznete zde.
   

6. Kolikrát v roce pořádáte akce?

 • Centrum Eden pořádá 7 velkých akcí během roku, které jsou doplněny akcemi menšími. Podrobné informace o akcích naleznete zde.
   

8. Je parkoviště placené?

 • Ne, není. Kolem centra Eden se nachází na 43 parkovacích míst, z toho 3 pro tělesně postižené a 1 pro autobus. Během akcí jsou vytvořena další parkovací místa na louce a náš zkušený parkovišťák Vás navede, kde nejlépe zaparkovat.
   

9. Kolik času si máme na návštěvu Vašeho centra vyhradit?

 • Doporučujeme vyhradit si na návštěvu našeho centra dostatek času. Občas nám totiž návštěvníci před zavírací dobou říkají, že si nestihli projít všechno. Do centra Eden se platí celodenní vstupné, které je stejné přijdete-li v 9:30 ráno nebo v 15:00. Ze zkušenosti víme, že většina návštěvníků u nás stráví minimálně 3 hodiny, proto opravdu doporučujeme vyhradit si na naše centrum více času. Předejdete zklamání z toho, že jste si nestihli vše projít.
   

10. Ještě by mě zajímalo…

Partneři projektu

logo-1.png logo-2.png   Koruna-vysociny-logo-web.png