Často kladené dotazy

ČASTÉ DOTAZY


Jak se dostanu do centra?

 • Centrum se nachází v klidné části města Bystřici nad Pernštejnem. Po celém městě je rozmístěna řada bannerů, která Vám pomůže s navigací.
  Přijedete-li autem, můžete zaparkovat na parkovišti přímo u centra Eden.
  Kapacita parkoviště je pro 50 aut. Parkování je zdarma. V případě naplnění kapacity tohoto parkoviště při větších akcích je umožněno parkování na parkovišti za firmou Wera.
  V okolí jsou nejen cyklostezky, ale i turistické trasy.
  Pokud jezdíte na výlety raději autobusem, pak můžete vystoupit v Bystřici nad Pernštejnem na hlavním nádraží a pak po červené turistické trase dojdete přes pohádkovou alej až do centra Eden (2 km).
  A kdo jezdí raději vlakem, ocení vlakové nádraží vzdálené tři minuty chůze od centra Eden. Navíc, přijedete-li vlakem, získáte na pokladně centra Eden po předložení jízdenky 15% slevu na vstupné.
   

Je možné k vám dojet na kole?

 • Ano, stojany na kola naleznete před i v centru Eden. Přijedete-li na energokole, pak si jej můžete v centru i dobít.
   

Můžu do expozic i s pejskem?

 • Ano, vstup s pejskem na vodítku je možný. Pro pejsky máme na nádvoří umístěno několik misek na vodu. Prosíme majitele, aby měli své miláčky pod dozorem. Po areálu se volně pohybují naše zvířata. 

 

Kde se můžu najíst?

 • Před centrem Eden je během hlavní sezóny otevřeno občerstvení Café Ohrada. Pochutnáte si tu jak na hotovkách, tak na letních salátech či zmrzlině. Informace o otevírací době naleznete zde. Přímo v centru se restaurace nenachází. Drobné občerstvení lze zakoupit v pivnici nebo ve mlýně. V případě, že je Café Ohrada zavřené, můžete navštívit v blízkém okolí například restauraci Harendu a Kozlovnu.

   

Kolik času si máme na návštěvu Vašeho centra vyhradit?

 • Doporučujeme vyhradit si na návštěvu našeho centra dostatek času. Občas nám totiž návštěvníci před zavírací dobou říkají, že si nestihli projít všechno. Do centra Eden se platí celodenní vstupné, které je stejné přijdete-li v 9:30 ráno nebo v 14:00. Ze zkušenosti víme, že většina návštěvníků u nás stráví minimálně 3 hodiny, proto opravdu doporučujeme vyhradit si na naše centrum více času. Předejdete zklamání z toho, že jste si nestihli vše projít. Hodinu a půl (16:30) před uzavřením centra se přestává vstupné vybírat.
   

Ještě by mě zajímalo…

 • … Prosíme, kontaktujte nás na info@centrumeden.cz nebo 730 898 699 a my Vám na Váš dotaz rádi odpovíme.

Partneři projektu

logo-1.png logo-2.png   Koruna-vysociny-logo-web.png