Kudy k nám

Centrum Eden se nachází v klidné části obce Bystřice nad Pernštejnem.
Pokud jedete ze silnice č. 19, odbočíte na silnici č. 388 (směr obec Rodkov). Na konci Bystřice, před železničním přejezdem zabočíte doprava. Po 400 m se dostanete k centru. Po celém městě jsou umístěny navigační bannery, které Vás navedou.
GPS 49.5155208N, 16.2475081E


Autem

 

U vchodu do centra se nachází parkoviště pro osobní automobily a dva autobusy.
V případě větší návštěvnosti při různých akcích využíváme další prostor nedalekého parkoviště a louky za firmou Wera Werk. Parkování je zdarma.  

 
Návštěva na kole 
 
​Dojet k nám můžete bez problému i na kole. V blízkosti Edenu se nachází cyklostezky.
U dětského hřiště najdete několik stojanů na kola. Kolo si můžete vzít i s sebou do areálu centra, kde jsou umístěny dřevěné stojany na Panském dvoře před pivnicí.
  

 


 

Autobusem
Hlavní autobusové nádraží je od nás vzádleno půl hodinu chůze, přes centrum města. Po cestě projdete Pohádkovou alejí, která potěší hlavně děti. Zavítat můžete i do přilehlého parku miniatur, kde je vstup zdarma a který se nachází u Pohádkové aleje. Nejbližší zastávka městské autobusové dopravy je rovněž u vlakového nádraží.


Návštěva vlakem

 

​Jsme partnery slevového programu IDS JMK. Pokud k nám přijedete vlakem, nezapomeňte předložit jízdenku na naší pokladně, kde vám pokladní poskytne slevu 15 % ze základního vstupného. Hlavní zastávka vlakového nádraži se nachází pouze 3 minuty chůze od Centra Eden.

                                                             IDS-JMK.png

Partneři projektu

logo-1.png logo-2.png   Koruna-vysociny-logo-web.png