Mezinárodní den rodiny

Na víkend 14. - 15.5. připadne Mezinárodní den rodiny, který letos oslavíme v Centru Eden ve spolupráci s For Family.cz. Připraven bude bohatý doprovodný program pro celou rodinu a vynikající občerstvení.

Sobota:

Králičí hop, Jan Venás - Hudba mezi staletími, Vystoupení DDM, písničkář Jan Škrdla - Písničky pro děti, historické kolotoče a střelnice, stanoviště s hrami pro děti DDM, dílničky pro děti v Seminárním sálu, parkurové závody na jízdárně.

Neděle:

Show Wikiho svět, vystoupení DANCE STYLE, vystoupení pejsků, Divadlo NETRATRDLO, soutěž v pojídání koláčů, vyhlášení literární a výtvarné soutěže a soutěže o nejlepší bábovku.

Dílničky pro děti, historické kolotoče a lukostřelba.

 

Celý víkend:

Stánek Avon s kosmetikou pro maminky (odpoledne), Svezení na koních pod Statkem, svezení na bryčce, skákací hrad, zvířátka v Horácké vesnici a všechny ostatní expozice v areálu.

Zároveň vyhlašujeme výtvarnou a literární soutěž pro děti na téma “Rodina a můj zvířecí kamarád”. Svoje výtvory nám můžete zasílat do pátku 10.5. elektronicky na e-mail eden@centrumeden.cz, nebo doručit poštou na adresu Centrum Eden, Nový Dvůr 318, Bystřice nad Pernštejnem 593 01.

Pro maminky a babičky vyhlašujeme soutěž o nejlepší bábovku. Bábovky spolu s recepty přijímáme od soboty ráno do nedělních 10:00, kdy se porotci vrhnou do ochutnávání a vyhlásí tu nejlepší.

14. - 15..5..2022   9:30 - 18:00

56C2118A-8E99-4EB9-BC41-73E80281CD91.png