Hubertova jízda 30.10.2021

V sobotu 30.10.2021 v 9:30 Eden opět otevře svoje brány. Stejně jako v sezóně, budou přístupné všechny expozice, chaloupky v horácké vesnici, restaurace i lékárna. To ale není všechno!

Celý den se v areálu a okolo něj budou pohybovat nastrojení jezdci na koních a vozatajské kočáry. Koná se totiž tradiční Hubertova jízda, která má svůj původ ve štvanicích na zvěř. Nemusíte se však bát, zvěř lovit nebudeme. Jezdci projedou městem, v terénu překonají přírodní překážky a jízdu odpoledne zakončí honem na "lišku", kterou bude představovat jeden z jezdců na koni.

Součástí této unikátní akce můžete být i vy – pro zájemce nabízíme možnost jízdy v kočáře přímo s průvodem. Pro více informací a rezervaci nás stačí kontaktovat přes formulář ZDE.

Pro návštěvníky bude připraven také doprovodný program. V rámci něho se konají například závody jedlíků, do kterých se můžete přihlásit na místě.

Hrát bude pop-rocková kapela pohledy, před areálem bude možné svést se na bryčce, děti se mezi 11. a 12. hodinou mohou povozit na koních a celý den pro ně bude nachystán skákací hrad.

PROGRAM sobota 30.10.2021

9:30 Otevíráme areál

10:00 Slavnostní nástup jezdců, koní a kočárů na nádvoří Centra Eden

časový harmonogram bude brzy upřesněn

Pozvánka-Hubertova jízda.jpg
Hubertova jízda.jpeg
Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Red Commercial Marketing Company A4 Fl
Maxijedlík Hubert (1).jpg