Nabídky pro školy

a organizované skupiny

Prosíme školky, školy a další organizace, které mají u nás domluvenou návštěvu a program, aby nejpozději týden před termínem potvrdili svoji účast na e-mailu edencentrum@seznam.cz. Děkujeme.

Vážení pedagogové,

I ve školním roce 2021/2022 pro Vás máme připravené prohlídky areálu a tematické programy určené pro druhý stupeň základních škol i pro střední školy. Naším cílem je zprostředkovat dětem zážitek, který je bude motivovat k zájmu o přírodu a historii.

Náplň okruhů je volena vždy individuálně podle věkové kategorie žáků a Rámcového vzdělávacího programu. V Edenu se řídíme mottem "Řekni mi a já zapomenu. Ukaž mi a možná si vzpomenu. Zapoj mě a já porozumím."

V případě zájmu o prohlídku, kontaktujte edencentrum@seznam.cz

Cena prohlídky areálu pro organizované skupiny je 100,-/osoba. Pedagogický doprovod má vstup zdarma. (Na prohlídky nelze uplatňovat další slevy.)

Parkoviště pro autobusy je hned před vstupem do areálu, vlakové nádraží jen asi 3 minuty chůze pěšky.

V areálu je možnost zakoupení suvenýrů.

Prohlídky s průvodcem nejsou možné v červenci a v srpnu, kdy je areál otevřen každý den pro všechny návštěvníky.

Pro mateřské školy a první stupeň základní školy nabízíme návštěvu a zpřístupnění celého areálu bez průvodce tak, aby bylo možné si vše projít, prohlédnout a vyzkoušet svým tempem. Pro starší žáky a studenty (druhý stupeň základních škol a střední školy) máme připravené prohlídky, které navazují na to, co už znají a obohacují jejich znalosti.